• Ewa Przygodzka - fotografia

  Ewa Przygodzka

  Swoją wrażliwość fotograficzną rozwijałam w WSFOTO oraz w Studium Fotografii ZPAF w Warszawie.

 • szablony stron

  Nasze strony budowane są na podstawie wieloletnich wskazówek Klientów, którzy zawsze podkreślają nam konieczność prostoty, przejrzystości nawigacji, szybkości wczytywania i dyskretnego wyglądu, który w żaden sposób nie powinien dominować nad prezentowanymi wystawami prac artystycznych.

 • Rybna Galeria

  Basia Trzybulska

  Szukasz unikalnych, jedynych egzemplarzy ? W Rybnej Galerii znajdziesz autorskie meble zdobione ceramiką. Jest to niepowtarzalne połączenie rękodzieła i ceramiki artystycznej. Każdy obiekt tworzony jest od podstaw, z szacunkiem dla dawnych technik stolarskich oraz ekologii. Dla naszej pracowni Słońce jest nie tylko zastrzykiem dobrej energii - narzędzia, ogrzewanie, oświetlenie zasilane jest z ogniw fotowoltaicznych. Stosujemy naturalne materiały, pozyskujemy stare drewno do tworzenia nowych mebli. Zdobina ceramiczna począwszy od uchwytów i dekorów, na kompozycjach wklejanych w płyciny skończywszy jest projektowana indywidualnie, podkreśla urodę drewna. Jest trwała, wypalana w wysokich temperaturach nie ulega zniszczeniu, kolory nie blakną. W pracowni realizujemy też renowację powierzonych nam mebli.

 • projekty stron

  Netgaleria buduje strony o różnej tematyce. Zadowoleni artyści polecają naszą pracę swoim bliskim i znajomym. Szablony i gotowe skrypty można wykorzystać do tworzenia stron w tematach niekoniecznie związanych z działalnością artystyczną. Skontaktuj się z nami biuro@netgaleria.org Przedstawimy naszą bogatą ofertę.

 • artola.pl

  Biżuteria Pozytywna

  Biżuteria towarzyszy nam od tysięcy lat. Im bardziej oryginalna i unikatowa, tym bardziej pożądana, mały przedmiot, którego "magiczną" moc zna każdy z nas. Nieważne w jakim jesteśmy wieku, na zakręcie życiowym czy u szczytu sukcesu potrzebujemy czegoś co nas personalizuje, dodaje pewności siebie i radości.

 • Dorota Bousquet Watercolors

  Dorota Bousquet Watercolors

  Dorota Nijander Bousquet jest francuskim grafikiem polskiego pochodzenia, urodzona we Wrocławiu. Absolwentka Szkoły Sztuk Plastycznych we Wrocławiu i École Nationale des Arts Décoratifs w Strasbourgu. Dyplom na wydziale reklamy i grafiki otrzymała w 1995.

 • Leszczyńska

  Sztuka stanowi dopełnienie każdego wnętrza. Nadaje indywidualny charakter, zdobi, jest wspaniałym elementem historii człowieka, rodziny. Przekazywana kolejnym pokoleniom, przywołująca wspomnienia wyjątkowych wydarzeń. Jest inwestycją skrojoną na wymiar Twojej przestrzeni. Witam i zapraszam do mojego świata sztuki ... Danuta Leszczyńska      

 • GamaArt

  Mariusz Chrząstek

  Firma Gama Art Jest pracownią rzeźbiarską tworzącą od 1983 roku. Technika wykonywania statuetek z metalu została opracowana przez artystę rzeźbiarza Mariusza Chrząstka członka Związku Polskich Artystów Plastyków w wyniku działalności twórczej, której metal jest głównym tworzywem

 • Paulina Wilk - twórczość

  Paulina Wilk Malarstwo

  Urodzona 15 marca 1980 roku w Lublinie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im.C.K.Norwida w Lublinie/specjalność wystawiennictwo/. Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych UMCS w Lublinie,kierunek Grafika ze specjalnością  grafika warsztatowa. 

 • Rzepicha

  RZEPICHOWY BÓR

  To miejsce gdzie dwa światy - rzeczywisty i wymyślony - przenikają się wzajemnie; kraina bezpieczna, wtulona w ciepłe ramiona pachnących żywicą drzew. To świat, w którym spotkasz smoki, strzygi, elfy, czarownice i inne, magiczne istoty. Tu możesz stąpać boso po wiecznie zielonym dywanie z mchu, usłyszysz śpiew rajskich ptaków, poczujesz moc naturalnych kamieni... To miejsce, do którego możesz wracać, kiedy tylko chcesz. Otwórz porośnięte bluszczem wrota i zajrzyj do środka...

 • Arkadiusz Gepchard

  GEPCHARD

  My journey with photography started over 25 years ago, it’s my love and passion. I prefer minimalistic portraits, where I play with the lights.

 • strony firmowe

  portfolio stron

  Netgaleria buduje strony o różnej tematyce. Zadowoleni artyści polecają naszą pracę swoim bliskim i znajomym. Szablony i gotowe skrypty można wykorzystać do tworzenia stron w tematach niekoniecznie związanych z działalnością artystyczną. Skontaktuj się z nami: biuro@netgaleria.org Przedstawimy naszą bogatą ofertę.

 • Warszawskie Stowarzyszenie Plastyków

  warszawskie stowarzyszenie plastyków

 • Krzysztof Kopeć Malarstwo

  Krzysztof Kopeć

  Ur. w 1972 roku w Chorzowie. Studia w Instytucie Sztuk Pięknych Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

 • Ceramika Artystyczna Marty Fekner

  Marta Fekner

  Jeśli tu jesteś, to znaczy, że albo lubisz przedmioty wykonane z gliny, albo szukasz ręcznie robionej ceramiki. Zapraszam: Marta Fekner

 • Rzeźba i ceramika

  W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: rzeźb, galerii artystycznych, twórców ceramiki, dziedzin sztuki, wystaw internetowych. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony firmowej.

 • wowa.decoart.pl Wojtek Walczuk

  Wojciech Walczuk

  Po prostu – kocham fotografię i robienie zdjęć. Patrzę na świat i fotografuję według własnego widzi-mi-się. I mam nadzieję, że przypadnie Wam ono do gustu – serdecznie zapraszam! Wojciech Jerzy Walczuk

 • Adam Patrzyk. Galeria malarstwa.

  Adam Patrzyk

  Nie maluje ludzi, zamiast nich przedstawia wnętrza, fasady domów, zapełnione książkami po sufit biblioteki, witryny sklepów. Jego obrazy są mroczne i pełne napięcia, mimo że nie pokazują dramatycznych scen. Maluje je bardzo gęsto, fakturalnie, tworząc niemal jubilerską tkankę. Wnętrza na jego płótnach to nie zwykłe pokoje, ale ponure cele lub tchnące pustką dekoracje teatralne. Jest w nich coś z ostatnich obrazów van Gogha.

 • Teresa Barczyńska sklep Bluekanapa

  BlueKanapa

  Teresa Barczyńska, rękodzieło z recyklingiem w tle

 • Beexceptional by Joanna Potepa

  Joanna Potepa

  Joanna Potepa designs each piece individually: selecting from our stocks of Soutache braid, Swarovski crystals, gems and mineral stones sourced from the best suppliers, and sewing each item by hand.  Every woman who buys from “Be Exceptional” will own something “a little different”.

 • TRAVEL ART PHOTO

  Krzysztof Muskalski

  Krzysztof Muskalski – łączy dwie pasje okulistykę i fotografię artystyczną, podkreślając że oko i aparat fotograficzny mają szereg analogii w budowie i funkcjonowaniu. Szuka inspiracji w fotografii podróżniczej, która stanowi dla niego niezwykłe wyzwanie, bowiem łączy w sobie wiele gatunków fotografii.

 • Leszek Piotrowski Lesstro

  Leszek Piotrowski

  Leszek Piotrowski "Lesstro" was born 19th December 1984 in Gdynia, Poland. He graduated from the European Academy of Arts in Warsaw in 2009 with a master's degree in painting, a diploma with highest marks, under the guidance of Prof. Franciszek Starowieyski who is a distinguished Polish painter.

 • Marek Langowski Obrazy Malarstwo Galeria

  Marek Langowski

  Autor obrazów olejnych, które mogą Państwo podziwiać na łamach prezentowanej galerii malarstwa on-line, jest artystą o niesamowitym poczuciu estetyki. Jego pasja wydaje się stanowić nieodłączny element każdej pracy, co odzwierciedla się w oryginalności dzieł i jakości ich wykonania. Obrazy olejne na płótnie, których autorem jest Marek Langowski, są wykonywane przede wszystkim techniką, w której autor posługuje się szpachlą. Z powodzeniem można więc mówić o tym, że lata doświadczenia w charakterze twórcy, skutkowały wykształceniem przez niego własnego, niepowtarzalnego stylu

 • MARIA AMBROZIEWICZ NATOLI PAINTING AND DRAWING GALLERY

  Maria Ambroziewicz Natoli

  Maria is an artist from Poland who was born with a passion for drawing and painting. In the 70’s, she graduated from the School of the Fine Arts in Wroclaw, Poland, where she studiet drawing and painting under Jerzy Wojciech Biniec. After carrier in marketing and visual advertising in Warsaw (Poland 1993-2000) she emigrated to the United States in 2001.

 • Barbara Srebro-Fila Magia Kolorów

  Barbara Srebro

  kolory magii - Wielka Bogini odnaleziona przez Barbarę Srebro.

 • Galeria w chmurach

  Galeria w chmurach

  Nowoczesne obrazy do salonu,obrazy na płótnie,obrazy do wnętrz,do sypialni,obrazy na prezent,interior design.

 • Hanna Karasińska-Eberhardt

  H. Karasińska-Eberhardt

  Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie, Wydział Malarstwa. Studia u prof. Tadeusza Dominika. Promotorem pracy dyplomowej był prof. Stefan Gierowski. Tytuł pracy dyplomowej "Ikonografia nowych znaków plastycznych w XX w."

 • Joanna Stępień - artystka, Częstochowa

  Joanna Stępień

  Urodzona w Częstochowie. Studia w WSP (obecnie Akademia im. Jana Długosza) w Częstochowie w Instytucie Wychowania Artystycznego. Dyplom z malarstwa w 1993 r. Od 2003 r. Galeria Autorska, Zajazd Kruszyna. Mieszka i tworzy w Częstochowie.

 • Lech Pierchała Netgaleria

  Lech Pierchała

  W swojej twórczości stosuję różnorodne techniki jednak całość podporządkowałem rysunkowi. Rok 2003 uważam za początek własnej autonomicznej drogi twórczej, wtedy to po raz pierwszy zacząłem rysować czarnym długopisem, który po dziś dzień jest moim naturalnym narzędziem pracy. W międzyczasie pojawia się olej, akryl jednak malarstwo, kolor, plama nie sprawiają mi satysfakcji.

 • Leszek Kostuj - galeria

  Leszek Kostuj

  Kiedy zaczynam malować, często bywa tak, że nie zastanawiam się nad efektem końcowym. Dopiero kiedy pojawiające się na płaszczyźnie obrazu plamy, linie, barwy zaczynają współdziałać budzi się wyobraźnia dając impuls do dalszych twórczych wyładowań. Na tym etapie tworzenia pojawia się pewien pomysł, wizja i koncepcja obrazu nastawiona na to, aby powstało dzieło w jak największym stopniu zaspokajające moje artystyczne i estetyczne potrzeby.

 • najlepsi projektanci stron z grafiką i malarstwem

  malarstwo i grafika

  W polskiej bazie stron internetowych przedstawiamy najlepsze, wyróżnione adresy stron i sklepów internetowych związanych z szeroko pojętą tematyką: malarstwa, tworzenia obrazów, grafiki, rysunków, galerii ilustracji. Zachęcamy do założenia też własnej strony lub sklepu, korzystając z gotowych rozwiązań lub indywidualnych projektów szablonów dla własnej strony.

 • Galeria NA WPROST

  Na Wprost

  Celem działalności galerii jest prezentowanie sztuki na wystawach czasowych. Galeria sztuki "na wprost" otwarta jest na współdziałanie w obszarze różnorodnych form artystycznych jak malarstwo, grafika, rzeźba, fotografia czy ceramika. Program wystawienniczy obejmuje artystówwszystkich środowisk  twórczych. Galeria sztuki "na wprost"prowadzi również warsztaty edukacyjne.

 • Arkadiusz Dzielawski

  dzielawski.pl

  Malarstwo Arkadiusza Dzielawskiego mieści się nurcie realizmu magicznego, którego korzenie sięgają surrealizmu. Jego obrazy przedstawiają na pozór zwyczajną, powszednią rzeczywistość, która za sprawą zaskakujących zestawień przedstawionych motywów, namnażania detali, a także manipulacji perspektywą i światłem nabiera cech wyjątkowych i nadrealistycznych. Malarstwo stało się dla artysty ucieczką przed chaosem świata, rodzajem terapii połączonej z medytacją. Obrazy emanują spokojem i harmonią. Granica między tym co realne, a tym co fantastyczne ulega zatarciu, a postacie z płócien próbują nawiązać kontakt z odbiorcą. Nagromadzenie szczegółów i symboli odwołuje się do wyobraźni, skojarzeń i własnych doświadczeń widza, zachęcając do samodzielnej interpretacji.

 • uslugi artystów

  portal usługowo - promująco - informacyjny, obejmujący wszelkie dziedziny artystyczne: architektura i wystrój wnętrz, biżuteria, ceramika i szkło artystyczne, decoupage, fotografika, grafika i rysunek, inne, kaligrafia, literatura, malarstwo, moda, tkaniny, filc, muzyka, renowacja sztuki, rzemiosło artystyczne, rzeźba, scenografia, sztuka sakralna, taniec, teatr, wzornictwo przemysłowe.

 • Iza Kostiukow

  Iza Kostiukow

  Urodzona w Giżycku. Studiowała w Akademii Sztuk Pięknych (obecnie Uniwersytet Artystyczny) w Poznaniu. Dyplom w pracowni prof. Jacka Jagielskiego uzyskała w 1993. Pracuje w Galerii Centrum Kultury i Sztuki – Wieża Ciśnień w Koninie gdzie prowadzi zajęcia w pracowni rysunku i malarstwa. W 2011 wyróżniona przez Prezydenta odznaką honorową „Za zasługi dla miasta Konina”. Uprawia malarstwo sztalugowe. Jest tez kuratorką plenerów malarskich. Od 2013 we współpracy z ABC Gallery w Poznaniu organizowała Międzynarodowe Plenery Artystyczne – Summer Jam.

 • Zaczarowany dom

  zaczarowany dom

  Chcesz odnaleźć coś oryginalnego, co zaintryguje i zachwyci Twoich gości czy klientów? To dobrze trafiłeś.
  W naszym sklepie jest wszystko to, czego potrzebujesz. Wiemy, jak ważne jest, by otaczać się pięknymi przedmiotami. Cenimy sobie oryginalność, szyk i indywidualizm. Dzięki naszym produktom wszystkie wnętrza nabiorą szczególnego charakteru, a Państwo poczują się dzięki nim wyjątkowi.

 • Biżuteria Anny Samków

  Anna Samków

  Anna Samków to marka biżuterii unikatowej, ręcznie robionej. Dedykowana osobom poszukującym oryginalnych  form i stylu , które cenią  wyjątkowość i niepowtarzalność. Jej założycielką jest projektantka biżuterii należąca do Związku Artystów Polskiej Sztuki Użytkowej. Artystka tworzy biżuterię ze srebra, złota, naturalnych kamieni, pereł, kryształów i bursztynu.

 • Henryk Burzec

  Henryk Burzec

  Strona z okazji rocznica 100-lecia urodzin artysty

 • Dobrochna Wojda

  Dobrochna Wojda

  1981 r. urodzona w Łodzi. 2000-2006 studia magisterskie na Wydziale Filologicznym (Filologia Angielska) Uniwersytetu Łódzkiego, praca magisterska z zakresu postmodernistycznej kultury i literatury; 2009 państwowy dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie fototechnik; 2004-2007 współpraca z magazynem muzycznym Mystic Art (artykuły, recenzje, wywiady, dokumentacja fotograficzna koncertów). Udział w wystawach m.in. w Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Klagenfurcie, Bochum; od 2000 r. tłumaczenia tekstów z zakresu historii sztuki (artykuły, recenzje, etc); od 2002 stała współpraca z Galerią Ars Nova w Łodzi.

 • Jacek Łydżba

  Jacek Łydżba

  Sztukę mam w genach, po ojcu – rzeźbiarzu. Dlatego tworzę bez wysiłku a natchnienie mi nie przeszkadza. Maluję anioły, balony, samoloty, które należą do żywiołu powietrza, a ten jest mi najbliższy. Anioł jest moim ulubionym bohaterem, ponieważ jest bytem idealnym, jest wszędzie i może latać. W malarstwie ważny jest kolor. Mieszam farby tak, żeby żółty był bardziej żółty, a niebieski prawdziwie niebieski. Kolor powoduje, że obraz zyskuje dźwięk. Dlatego kiedy przybywa w nowe miejsce, jak żywa postać, musi zająć należyte, centralne miejsce. Mam poczucie wszechobecności, jestem wszędzie tam, gdzie trafiają moje obrazy – w prywatnych zbiorach i w galeriach. W ten sposób mogę czuć się trochę tak, jak mój główny bohater. Odpowiada mi i jedno, i drugie.

 • Galerie Sztuki

  galeria sart

  jedna z najpopularniejszych galerii sztuki w polskiej sieci - prezentująca BEZPŁATNIE wystawy polskiej sztuki plastycznej od 1999 roku. Zapraszamy tu wszystkich zainteresowanych artystów. Galeria Sart nie zajmuje się bezpośrednio sprzedażą prezentowanych prac plastycznych. Nie zajmuje się ich wyceną, ani umieszczaniem na aukcjach internetowych.